AUTOZÍTKA s.r.o. Autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA

SERVIS

 

Servisní služby

V nejmodernějších servisních prostorech našich poboček vám naši vyškolení pracovníci poskytnou nejlepší služby k vaší plné spokojenosti. Zajišťujeme autorizovaný servis vozů značek ŠKODA

Naše servisní oddělení zajistí profesionálně předepsané prohlídky vašeho vozu. Zajistíme opravy elektroinstalace, pneuservis, diagnostiku a geometrii vašeho vozu. Rádi vám nabídneme autopříslušenství na váš vůz a provedeme odbornou montáž.  Využijte montáže originálního příslušenství, proškolenými techniky za velice příznivé ceny.

Pneuservis

Nabízíme široký sortiment pneumatik od nejrůznějších výrobců včetně originálních. Pneumatiky si u nás můžete nechat přezout, uskladnit i umýt.
Každou pneumatiku, kompletní kolo před uskladněním důkladně očistíme, ošetříme a připravíme na uložení. Tak aby byly kvalitně připraveny na další sezónu.  

Výhody pro vás: nemusíte pneumatiky (komplení kola)  převážet do vašeho servisu, nezabírají vám místo v garáži, pneumatiky jsou skladovány tak aby byly zachovány jejich vlastnosti.

Karosářské práce

V naší vlastní klempířské dílně uvedeme Váš vůz opět do originálního stavu. Spolehněte se na nejvyšší kvalitu oprav a záruku provedených věcí. Samozřejmostí je i patřičně vyškolený personál.

Lakovna

V moderně zařízené lakovně pracujeme výhradně s vysoce kvalitními a ekologickými laky na vodní bázi. Náš vysoce kvalifikovaný odborný personál Vám garantuje opravářské práce v nejvyšší kvalitě se zárukou.