AUTOZÍTKA s.r.o. Autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA

Pojištění

;Pojištění je nedílnou součástí ochrany Vašeho majetku. Ze zákona je každý majitel vozu povinen uzavřít povinné ručení. V případě nehody, poškození nebo odcizení vozu si tak nemusíte dělat vrásky se zaplacením škody, která Vám vznikne. Zároveň pokud způsobíte škodu jiné osobě, pojištění Vás kryje i v těchto případech a Vy tak nemusíte splácet nemalé peněžní částky několik desítek let.
Pokud si nevíte rady, jaké pojištění je pro Vás ideální, obraťte se na nás. Naši prodejci jsou připraveni Vám ochotně pomoci a připravit nabídku pojištění šitou na míru Vašim potřebám. Pojištěním vozu prostřednictvím společnosti AUTOZÍTKA navíc získáte také řadu slev a výhod.
V případě autonehody pro Vás v AUTOZÍTKA zajistíme komplexní služby – od odtažení vozu přes zapůjčení náhradního vozidla až po vyřízení škodní události s pojišťovnou.
Již několik let spolupracujeme se stabilními partnery a doporučujeme tyto společnosti: Česká pojišťovna, a.s., ALLIANZ, a.s., Kooperativa a.s. a Česká podnikatelská pojišťovna, a.s..

SKODA_pojisteni 2016-11-09 13_18_34-ŠKODA Pojištění - ŠKODA - Internet Explorer2016-11-09 13_25_06-ČPP _ A je to pojištěno! - Internet Explorer