AUTOZÍTKA s.r.o. Autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA

Automyčka

Mycí linka Pegasus

Díky novým systémům Prefoam a VBC, se mycí linka Pegasus zařazuje na vrchol v celosvětové výrobě mycích linek. Každý detail je vyvinut tak, aby garantoval maximální výkon v co nejkratším čase.

Ceník mycí linky

Program Cena programu Délka mytí / čištění
1 99 Kč 5 min
2 149 Kč 7 min
3 199 Kč 8 min
4 299 Kč 10 min

Provádíme kompletní mytí vozidla včetně interiéru technologii Sonax.

Ceník Sonax

Program Cena programu Délka mytí / čištění
Interiér – základ 990 Kč 90 min
Interiér Sonax 1 150 Kč 180 min
Sonax complet 1 990 Kč 210 min
Sonax leštění * 900 Kč 90 min

* Provádí se k jednomu z programů Sonax.

Interiér – základ

Ruční mytí , ruční vysoušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, vyčištění alu disků, ošetření pneu, vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, kompletní ošetření vnitřních a vnějších plastů, vyleštění oken a zrcátek, ošetření a impregnace kůže, základní tepování interiéru.

Interiér Sonax

Ruční mytí special Sonax, ruční vysoušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, vyčištění alu disků, ošetření pneu, vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, provonění interiéru, kompletní ošetření vnitřních a vnějších plastů, vyleštění oken a zrcátek, konzervace a ochrana laku karoserie (tekutý vosk), ošetření a impregnace kůže, základní tepování interiéru.

Sonax complet

mycka3Ruční mytí special Sonax, ruční vysoušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, vyčištění alu disků, ošetření pneu, vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, provonění interiéru, kompletní ošetření vnitřních a vnějších plastů, vyleštění oken a zrcátek, konzervace a ochrana laku karoserie (tekutý vosk), ošetření a impregnace kůže, kompletní tepování interiéru.

Sonax leštění

Ruční leštění pomocí profi flex se speciálním voskem. Konzervace a renovace laku.