AUTOZÍTKA s.r.o. Autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA

Firma AUTOZÍTKA s.r.o.

vznikla v roce 1992 jako smluvní obchodník firmy ŠKODA AUTO a. s. Od počátku je její hlavní činností servis a prodej vozů ŠKODA.

Po dynamickém rozvoji firma zaměstnává 35 pracovníků. V dnešní době zabezpečuje komplexní autoopravárenské služby.

Provádíme celkovou diagnostiku na moderních přístrojích, servis pracuje na 12-ti heverových stáních, karosářské a Iakařské práce provádíme v moderní karosárně a lakovně. Zabezpečujeme non-stop servisní pohotovost a odtahovou službu. Náš autobazar splní veškerá přání zákazníků, včetně záruk na prodaná vozidla, leasingů a pojistných smluv. Další z vyhledávaných služeb jsou přestavby užitkových vozidel dle přání zákazníků a sportovní úpravy motorů a podvozků automobilů ŠKODA.

V přátelském prostředí Vám předvedeme nové vozy ŠKODA v autosalonu i na silnicí, nabídneme originální příslušenství včetně montáže, zajistíme leasingové a pojistné smlouvy. Snažíme se o příjemný prodej v co nejkratších možných lhůtách.

Součástí firmy je i strojní dílna pro přesné opracování vybavená přesnou vrtačkou, horizontkami, frézkami, brusy a soustruhy.

Věřím, že veškerá Vaše přání co se týká našich služeb budou splněna a budete od nás odjíždět spokojeni. K tomuto cíli směřuje veškerá naše snaha.